KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914290
nr 1391 4290
Franco Aguggiaro
(f. 1960), Italien
Oljemålning, "Natura Morta". Signerad. Olja på pannå, 38x28, yttermått inklusive ram: 66x56 cm
Franco Aguggiaro, italiensk konstnär född 1960.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 april 2021
kl 19:59:02
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)